PLEKSILASI pöytäsermi/etulevy

Eri kokoja

Tuote ID: 881

81,00 € (alv 0 %)

Ostoskori vai tarjouskori?

Saatavuus

Vantaa: Tilaustuote

Tampere: Tilaustuote

Kuopio: Tilaustuote

Toimitus

Toimitusaika: 4-6 vko

Toimitukset kattavasti koko Suomeen.

Malli esillä myymälöissä (Vantaa), tervetuloa tutustumaan!

Tuotekuvaus

PLEKSILASI on kevyt, ilmava ja hauska vaihtoehto perinteiseen kangassermiin verrattuna. Sitä voi käyttää joko pöytäserminä tai etulevynä, sermi taipuu molemmiksi.

PLEKSILASI pöytäsermejä/etulevyjä on saatavana eri väreissä ja  leveyksissä. Pöytäkiinnikkeet sisältyvät hintaan ja niitä saa eri väreissä. 70 ja 80 cm leveissä PLEKSILASEISSA on vain yksi pöytäkiinnike, kaikissa muissa leveyksissä on kaksi pöytäkiinnikettä.

Mitat: eri leveyksiä, korkeus on 34 cm, paksuus 6 mm

Sermi kiinnitetään keskelle pöytää, jolloin pöydän molempiin päihin jää 8 cm vapaata. Esim. 160 cm leveässä pöydässä itse sermin pituus on 144 cm. Tällöin jos sitä käytetään etulevynä, mahtuu se hyvin pöydän jalkojen väliin. 

Lisätiedot

Sermit ja kiinnikkeet toimitetaan paketeissa. Jos haluat sermeille asennuksen, pyydä tarjous.

HUOM. TARKISTATHAN/ILMOITATHAN PÖYTÄSERMIÄ TILATESSASI SEN SOVELTUVUUDEN PÖYTÄLEVYYSI.
- Pöytäsermin koon tulee olla sama kuin pöytälevyn.
- Pöytälevyn alapuolella tulee olla 4 cm tyhjää tilaa reunassa, jotta kiinnikkeiden kiinnitys ruuveilla onnistuu.
- Pöytälevyn paksuus tulee olla vähintään 2 cm, jotta pöytäkiinnikkeet voi asentaa siihen (ruuvien pituus 2 cm).

Takuuaika: 5 v.