Käytetty
Tuote ID: 7963
390,00 € (alv 0 %)
NARBUTAS NOVA -seisomakorkuinen pöytä 180 × 70 cm on moderni ja näyttävä pöytä neuvottelu-, projekti- ja kohtaamistiloihin. 105 cm:n korkeus mahdollistaa luontevan seisomatyöskentelyn ja rennot palaverit, mikä tekee pöydästä erinomaisen vaihtoehdon nykyaikaisiin toimistoihin ja yhteiskäyttötiloihin.
Pöydän kansi on valmistettu korkealaatuisesta Fenix-nanolaminaatista, jonka erittäin mattapintainen viimeistely tuntuu miellyttävältä ja antaa pöydälle ylellisen ilmeen. Fenix-materiaali tunnetaan erityisesti sormenjälkiä hylkivästä pinnastaan, hyvästä kulutuskestävyydestään sekä helppohoitoisuudestaan.
Tyylikäs musta kansi ja tukeva metallirunko muodostavat ajattoman kokonaisuuden, joka sopii niin toimistoihin, showroom-tiloihin kuin moderneihin tauko- ja kohtaamisympäristöihin. Tilava 180 × 70 cm kansi tarjoaa runsaasti työ- ja kokoontumistilaa usealle käyttäjälle.
Ominaisuudet:
NARBUTAS NOVA -seisomakorkuinen pöytä
Koko: 180 × 70 cm
Korkeus: 105 cm
Kansi: Fenix-nanolaminaatti
Sormenjälkiä hylkivä mattapinta
Tukeva metallirunko
Soveltuu seisomapöydäksi, projektityöhön ja neuvottelukäyttöön
Kunto: Käytetty, siistikuntoinen. Normaaleja käytön jälkiä voi esiintyä.
Laadukas NARBUTAS NOVA on erinomainen valinta, kun halutaan yhdistää moderni muotoilu, käytännöllisyys ja kestävät materiaalit aktiiviseen käyttöön.
Miten voimme auttaa?